Kucharz

Klient Jobs.pl , Katowice

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kucharz Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska) Nr ref.: kucharz Branża: - Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka - Praca fizyczna - Zdrowie / Uroda / Rekreacja Forma zatrudnienia: pełen etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami oraz menu
  • Dbanie o czystość stanowiska

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zawodzie kucharza
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Brak przeciwwskazań do pracy z żywnością
  • Dokładność, punktualność

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz