Specjalista ds. personalnych z jęz. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Katowice

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. personalnych z jęz. niemieckim Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska) Nr ref.: SDHR/037/PZA Branża: - Human Resources / Zasoby ludzkie - Administracja biurowa

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Pracuj ZDALNIE z każdego miejsca Polsce!

Obowiązki na stanowisku:

  • Odbieranie zapytań od klientów niemieckojęzycznych za pośrednictwem telefonu, e-maila lub czatu;
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników na tematy kadrowo-płacowe;
  • Identyfikacja i uzupełnienie luk w dokumentacji.

Oczekujemy:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 oraz angielskiego na poziomie B2/C1;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac oraz znajomość prawa pracy będą dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word, PowerPoint, Outlook;
  • Chęć pracy w międzynarodowym zespole;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę w systemie home office;
  • Pracę na pełen etat w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Stały kontakt z językiem niemieckim;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie).