Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych z jęz. francuskim i angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Katowice

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych z jęz. francuskim i angielskim Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska) Nr ref.: SWJ/037/PZA Branża:

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku francuskim i angielskim;
  • Weryfikacja dokumentów dostarczanych przez Kandydatów;
  • Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku angielskim i francuskim;
  • Tworzenie raportów w języku angielskim i francuskim.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego(poziom C1);
  • Znajmomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1-B2);
  • Znajomość Pakietu MS Office oraz biegłość w korzystaniu z Internetu;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość korzystania na co dzień z języka obcego;
  • Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;
  • Wachlarz benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport lub Edenred.