Specjalista ds. sprzedaży i marketingu internetowego

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu internetowego Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: PDSI/037/PZA Branża: - Internet / e-Commerce / Nowe media - Marketing - Sprzedaż

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Kompleksowe prowadzenie internetowych projektów firmy - pozyskiwanie reklamodawców i sponsorów do portali tematycznych, kursów e-learningowych, mailingów reklamowych, sponsorowanych wywiadów i innych;
  • Zarządzanie czasopismem medycznym - prowadzenie negocjacji handlowych, pozyskiwanie reklamodawców i sponsorów, nadzór nad prawidłową realizacją umowy sponsorskiej;
  • Spotkania z przedstawicielami firm.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży powierzchni reklamowych;
  • Doświadczenia w firmie wydającej czasopisma medyczne, firmie sprzedającej sprzęt medyczny;
  • Doświadczenia w firmie reklamowej z zakresu nowych technologii pozyskującej sponsorów do projektów internetowych;
  • Silnie rozwiniętych zdolności handlowych;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Dyspozycyjności;
  • Prawa jazdy kategorii B;
  • Znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o renomowanej pozycji na rynku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych oraz narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy;
  • Pracę w systemie home office;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pracę na samodzielnym stanowisku i możliwość zdobycia cennego doświadczenia.