Pracownik obsługi Działu Finansowego

MAS , Mikołów

Pracownik obsługi Działu Finansowego Miejsce pracy: Mikołów (śląskie, Polska) Nr ref.: P/dz/Fin Branża: - Administracja biurowa - Finanse / Ekonomia Forma zatrudnienia: pełen etat

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa elektronicznego obiegu faktur;
  • opracowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby Spółki;
  • bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikacja faktur;
  • weryfikacja, analiza i wprowadzenie dokumentów księgowych;
  • sporządzanie zestawień finansowych w Excelu na podstawie danych;
  • prace administracyjno-biurowe;
  • pełnienie zastępstw w zakresie obsługi biura zarządu.

Nasze wymagania:

  • znajomość procedury obiegu dokumentów finansowych;
  • znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego;
  • mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości i finansów;
  • doświadczenie w obsłudze sekretariatu;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • wielozadaniowość;
  • otwartość na wyzwania;
  • komunikatywność, inicjatywa;
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole;
  • dokładność i obowiązkowość, poczucie odpowiedzialności za zlecone zadania.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji z możliwością stałego rozwoju;
  • przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć wyślij cv drogą elektroniczną za pomocą Aplikuj treaz