Pracownik ds. rekrutacji i obsługi klienta z językiem niemieckim

A&J Partners Sp. zo.o. , Bytom

Pracownik ds. rekrutacji i obsługi klienta z językiem niemieckim Miejsce pracy: Bytom (śląskie) Nr ref.: AJP/171/090117/B22 Branża: - Human Resources - Obsługa klienta/Call Center

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom
i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe
i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników.

OBOWIĄZKI:

  • Głównym zadaniem w dziale rekrutacji jest kontakt z naszymi pracownikami z branży opiekuńczej
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z niemieckimi partnerami firmy
  • Przedstawianie ofert pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych
  • Współtworzenie przyjaznej atmosfery w zespole

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane w branży opiekuńczej)
  • Samodzielność i dokładność w pracy
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę
  • Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy
  • Rozwój zawodowy poprzez wykorzystywanie języka niemieckiego w codziennej pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji przez udział w szkoleniach, kursach
  • Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, w nowoczesnym biurze w Centrum miasta
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.