DYREKTOR FINANSOWY

HR SIGMA Katarzyna Jaworska , Tychy

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

DYREKTOR FINANSOWY Miejsce pracy: Tychy (śląskie, Polska) Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania :

  • współtworzenie i wdrażanie strategii finansowej firmy
  • nadzór nad przygotowaniem skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz raportów
  • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej optymalizowanie polityki podatkowej
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego ocena
  • nadzór finansowy nad projektami inwestycyjnymi odpowiedzialność za płynność finansową,
  • zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych bieżąca współpraca z bankami, audytorami, ubezpieczycielami, inwestorami, organami podatkowymi nadzór nad pracą działów: finansowego, księgowego,  administracji
  • motywowania i rozwoju pracowników w podległych działach

Wymagania:

  • minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami w średnim i dużym przedsiębiorstwie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej
  • gruntowna wiedza z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz przepisów podatkowych
  • doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem. samodzielność i odpowiedzialność
  • Znajomość środowiska Ms-Office

Firma oferuje:

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy