Spedytor Krajowy lub Międzynarodowy

Selforce , Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Poznań, Katowice, Tczew, Kraków, Rzeszów, Częstochowa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Lublin, Błonie

Spedytor Krajowy lub Międzynarodowy Miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Poznań, Katowice, Tczew, Kraków, Rzeszów, Częstochowa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Lublin, Błonie, Białystok (Cała Polska) Branża: - Logistyka/Transport/Dystrybucja - Obsługa klienta/Call Center Umiejętności: - Spedycja - Logistyka - TSL - Giełdy transportowe - giełdy transportowe TRANS/TIMO - giełda transportowa Trans - Obsługa Giełdy Transportowej Trans - Transport - Obsługa giełd transportowych Trans, TimoCom - znajomość branży TSL - Trans.eu - giełda transportowa

Duża, dynamicznie rozwijająca się firma logistyczno-spedycyjna o ugruntowanej pozycji na rynku i bardzo dobrej renomie zatrudni Osobę na stanowisku:

Opis stanowiska

  • Planowanie i ustalanie warunków transportu oraz organizacja i koordynacja zleceń
  • Budowanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • Pozyskiwanie ładunków oraz wycena i ofertowanie usług w transporcie krajowym i/lub międzynarodowym
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Zapewniamy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (solidna podstawa + prowizja)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realną możliwość awansu i rozwoju zawodowego w kierunku zarządzania zespołem
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagamy

  • Minimum roku doświadczenia na stanowisku spedytora (warunek konieczny)
  • Znajomości branży TSL
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Swobodnego poruszania się po giełdach transportowych
  • Samodzielności w działaniu
  • Nastawienia na realizację celów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"
lub kontakt telefoniczny: 22 280 99 24, 887 884 813.