Doradca Bankowości Detalicznej w oddziale SMART

Bank Handlowy S.A. , Poznań

Doradca Bankowości Detalicznej w oddziale SMART Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie) Nr ref.: 17060053 Branża: - Finanse/Ekonomia - Obsługa klienta/Call Center

Kluczowe zadania:

  • Zapewnienie aktualnym i potencjalnym Klientom wysokiej jakości obsługi bankowej poprzez aktywne badanie potrzeb oraz poszukiwanie adekwatnych dla nich rozwiązań
  • Dbanie o realizację celów sprzedażowych zarówno zespołowych jak i indywidualnych
  • Edukację oraz wsparcie Klienta w zakresie samodzielnego korzystania z aplikacji mobilnych przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi (ekrany dotykowe, tablety, smartfony)
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz tworzenie pozytywnego wizerunku Banku
  • Promowanie oferty Banku poprzez udział w akcjach mikromarketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze oraz budowaniu relacji z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • Swoboda w obsługiwaniu nowoczesnych sprzętów elektronicznych – tablety, smartfony, ekran dotykowy
  • Umiejętność prezentacji, efektywnej komunikacji i budowania relacji
  • Cierpliwość, umiejętność badania potrzeb oraz tłumaczenia i proponowania rozwiązań
  • Elastyczność, szybkość reagowania i dostosowania się do zmian

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku i pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy