Kierownik Call Center

Telekadra Sp. zoo Spółka komandytowa , Kraków

Miejsce pracy: Kraków (małopolskie)
Nr ref.: 05/09/2017

Branża:

- Kadra zarządzająca – Obsługa klienta/Call Center

W związku z rozwojem działalności naszego Klienta, poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w Call Center na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie codzienną pracą działu,

• Realizacja celów ilościowych oraz jakościowych,

• Rozdzielanie zadań oraz celów podległym pracownikom,

• Sporządzanie raportów dla Zarządu Spółki,

Wymagania:

• Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży,

• Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności nawiązywania relacji z klientem,

• Znajomość branży Contact Center ( warunek konieczny ),

• Samodzielność w działaniu,

• Nastawienie na cel,

• Wykształcenie minimum średnie,

• Prawo jazdy kat. B

• Bardzo dobra znajomość Pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz system premiowy,
• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Możliwość rozwoju.

Telekadra to Agencja Pracy wpisana do rejestru pod numerem 11336