Pracownik administracyjny (branża poligraficzna)

Randstad Polska , Kraków

Pracownik administracyjny (branża poligraficzna) Miejsce pracy: Kraków (małopolskie) Nr ref.: 46965 Umiejętności: - Prace administracyjno-biurowe - Znajomość branży poligraficznej - zarządzanie zamówieniami

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w usługach poligraficznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik administracyjny (branża poligraficzna)

Zakres obowiązków:

  • kontakt z podwykonawcami
  • zlecanie i monitorowanie zamówień
  • organizacja transportu zamówień
  • prowadzenie dokumentacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • wymagana znajomość branży poligraficznej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dogodna lokalizacja biura
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)