Inżynier Sprzedaży

Elhys Sp. z o.o. , Warszawa

Inżynier Sprzedaży Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Branża: - Inżynieria/Elektronika/Technologia - Sprzedaż Umiejętności: - Negocjacje - Pozyskiwanie klientów - Aktywna sprzedaż i obsługa klienta - negocjacje handlowe - Pozyskiwanie nowych klientów - Sprzedaż - Obsługa klienta - Negocjacje z klientami - Wiedza Techniczna - Profesjonalna sprzedaż i obsługa klienta

Inżynier sprzedaży maszyn wytrzymałościowych ze sterowaniem komputerowym. Ciekawa praca w warszawskim biurze, częste wyjazdy w kraju. Etatowe zatrudnienie w firmie o miłej atmosferze.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów na terenie kraju;
  • Rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami;
  • Zwiększanie sprzedaży produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych (kontakty z klientami, przygotowywanie ofert, prowadzenie rozmów i negocjacji);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra umiejętność obsługi komputera;
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole, a także samodzielnego organizowania pracy;
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe);
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu badań wytrzymałościowych materiałów.

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne;
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (m.in.: telefon, laptop).