Service Desk Specialist I Linia Wsparcia

IT KONTRAKT Sp. z o.o. , Warszawa

Service Desk Specialist I Linia Wsparcia Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Nr ref.: AW/SD/MSWAW/09/GL

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki. Obecnie do jednego z projektów realizowanego dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora sprzedaży, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zgłoszeń dotyczących incydentów lub wniosków o zmianę i rejestrowanie ich w systemie zgłoszeniowym
  • Eskalacje zgodnie z wewnętrznymi procedurami lub instrukcjami
  • Nadawanie uprawnień do systemów i zasobów informatycznych
  • Przygotowanie nowych i reinstalacja użytkowanych komputerów
  • Instalacja, aktualizacja, naprawa oprogramowania systemowego
  • Dobór platformy sprzętowej, komponentów i urządzeń, konserwacja sprzętu
  • Ocenę uszkodzeń komponentów jednostek centralnych
  • Naprawy serwisowe /gwarancyjne i po gwarancyjne/ wymianę materiałów eksploatacyjnych
  • Inwentaryzacja urządzeń i akcesoriów
  • Obsługa zdalna oraz wsparcie bezpośrednie użytkownika wewnętrznego
  • Budowanie bazy wiedzy i jej ustawiczne aktualizowanie w oparciu o zgłoszenia i zdobytą wiedzę

Wymagania:

  • Około 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 7, 10, Windows serwer 2008-2012, MAC OSX
  • Znajomość oprogramowania biurowego Office 2010-13
  • Podstawowa znajomość architektury komputerów PC, MAC
  • Podstawowa znajomość infrastruktury sieciowej pozwalająca na podstawową diagnozę zaistniałej awarii (LAN, WAN, Routery, Switche, AP)
  • Znajomość podstawowych zagadnień dotyczących VPN
  • Bardzo dobra znajomość budowy komputera i urządzeń peryferyjnych
  • Wysoka kultura osobista, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów w dynamicznym zespole
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową

Sposób aplikowania na stanowisko:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@itkontrakt.pl.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Service Desk Specialist.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.