Doradca Klienta Indywidualnego

mBank , Gdynia

Doradca Klienta Indywidualnego Miejsce pracy: Gdynia (pomorskie) Nr ref.: KHE/104/0817 Branża: - Finanse/Ekonomia - Sprzedaż Umiejętności: - Doradztwo finansowe - sprzedaż usług finansowych - Aktywna sprzedaż i obsługa klienta - Sprzedaż - Obsługa klienta - Sprzedaż bezpośrednia - bankowość

Główne zadania:

  • realizacja celów biznesowych poprzez sprzedaż produktów bankowych (konta, produkty kredytowe, produkty inwestycyjne)
  • pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad powierzonym portfelem klientów
  • edukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • obsługa kasowo - dysponencka
  • prowadzenie akcji promocyjnych i budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie  studiów
  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowo-dysponenckiej
  • dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy)
  • umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów i budowania relacji
  • komunikatywności i zorientowania na osiąganie założonych celów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • atrakcyjny pakiet socjalny