Business Development Manager w branży TSL

Selforce , Warszawa, Mokotów

Business Development Manager w branży TSL Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów (mazowieckie) Branża: - Logistyka/Transport/Dystrybucja - Sprzedaż Umiejętności: - Umiejętności analityczne - Negocjacje - Pozyskiwanie klientów - Spedycja - Logistyka - TSL - negocjacje handlowe - Techniki sprzedaży i negocjacji - Sprzedaż - Transport - Umiejętności sprzedaży - znajomość branży TSL

Japońska, prestiżowa firma, dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku od 2001 roku, świadcząca kompleksowe usługi na wysokim poziomie w zakresie logistyki (zarządzanie łańcuchem dostaw, magazynowanie, transport, spedycja drogowa, morska i lotnicza)

zatrudni Osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie strategii rozwoju i kreowanie polityki sprzedażowej firmy
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych
  • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Nadzór nad efektywnością procesów sprzedażowych
  • Analizowanie otoczenia biznesowego oraz aktualnych trendów gospodarczych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług TSL (mile widziane w obszarze logistyki magazynowej)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Umiejętności sprzedażowe poparte sukcesami
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umożliwiające prowadzenie skutecznych negocjacji na różnych poziomach w organizacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia strategii działania
  • Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku w strukturach nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Dużą decyzyjność oraz autonomię działania
  • Realną możliwość kreowania polityki sprzedażowej firmy
  • Serdeczną i spokojną atmosferę pracy wśród kreatywnych i kompetentnych ludzi
  • Nowoczesne i przyjazne biuro na warszawskim Mokotowie
  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
  • Bogaty pakiet socjalny: samochód służbowy (Toyota Avensis), telefon, komputer

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"
lub kontakt telefoniczny: tel. 22 280 99 24, 887 844 813.