Key Account Manager

PGB Human Resources Sp. z o.o. , Bydgoszcz

Key Account Manager Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Nr ref.: KAM_0917_BYD_ZAG Branża: - Informatyka/Programowanie - Sprzedaż

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta - firmy specjalizującej się w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa systemów informatycznych, outsourcingu, budowy infrastruktury sieciowej i systemowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i analiza rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych,
  • nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z Klientami,
  • sprzedaż rozwiązań IT,
  • prowadzenie negocjacji biznesowych i przygotowywanie ofert handlowych,
  • ustalanie szczegółowych warunków współpracy,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów biznesowych,
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań branży IT lub zainteresowanie branżą,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji handlowych,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • pozytywne nastawienie i i kreatywność w działaniu.

Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę przy dużych, ambitnych projektach opartych o nowoczesne technologie,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • indywidualne podejście do pracownika,
  • wsparcie młodego, dynamicznego zespołu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja),
  • benefity pozapłacowe, takie jak karta Multisport,
  • narzędzia pracy takie jak: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • imprezy integracyjne.