Praktykant/ka HR

HEADHUNTERS Sp. z o.o. , Gdańsk

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Praktykant/ka HR Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie, Polska) Branża: - Administracja biurowa - Human Resources / Zasoby ludzkie - Inżynieria - Stanowiska asystenckie - Wprowadzanie / Przetwarzanie danych - Wsparcie administracyjne - Rekrutacja / Employer Branding - Energetyka konwencjonalna i odnawialna - Monterzy / Serwisanci - Konstrukcja / Technologie Forma współpracy: praktyki Forma zatrudnienia: część etetu̇ Minimalny poziom wykształcenia: w trakcie nauki

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 10079) świadczy usługi już siódmy rok będąc dynamiczną firmą z siedzibą główną w Szczecinie i oddziałami w Gdańsku, Poznaniu i Katowicach. Trzonem działalności naszego oddziału jest sprostanie zapotrzebowaniu naszych klientów z branży przemysłu ciężkiego - stoczniowego, metalurgicznego, petrochemicznego, energetycznego, offshore i pokrewnych.

Na potrzeby wsparcia zespołu w biurze w Gdańsku Wrzeszczu poszukuje kandydata na stanowisko:

Cel praktyk:

- Nauka zagadnień kadrowych (rodzaje umów, przepisy prawa pracy, bhp),
- Nauka zagadnień technicznych (rodzaje spawania, rysunki techniczne, procesy montażowe),
- Rozwój kompetencji komunikacji werbalnej (rozmowy telefoniczne, asertywność, skuteczna komunikacja),
- Poznanie środowiska biznesowego i przemysłowego w Trójmieście.

Nasze oczekiwania:

- Komunikatywność, przyjazne podejście do ludzi,
- Nastawienie na współpracę w zespole,
- Gotowość do nauki,
- Podstawowa znajomość obsługi komputera.

Zakres zadań :

- Kontakt telefoniczny z kandydatami do pracy,
- Dodawanie ogłoszeń w Internecie,
- Kontakt z dostawcami sprzętu, narzędzi i usług,
- Weryfikacja umiejętności technicznych i doświadczenia kandydatów,
- Wsparcie koordynatorów w bieżących projektach,
- Poszukiwanie różnorodnych informacji w Internecie.

Oferujemy:

- Praktyki 3-6tygodni z elastycznym czasem pracy,
- Zwrot kosztów dojazdu do biura,
- Zbalansowane stanowisko pracy - różnorodne zadania dopasowane do doświadczenia,
- Wsparcie zespołu koordynatorów,
- Super przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole.

Jeśli to oferta dla Ciebie, zgłoś się do nas!

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.