Pracownik Infolinii

DOZ S.A. , Łódź

Pracownik Infolinii Miejsce pracy: Łódź (łódzkie) Branża: - Farmaceutyka/Biotechnologia - Obsługa klienta/Call Center

W związku z dynamicznym rozowjem, poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna klientów aptek (pomoc, doradzanie, sprawdzanie dostępności leków)
  • obsługa poczty e-mail
  • dbanie o wizerunek firmy

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • dobrej dykcji
  • chęci do nauki

Najlepszym Kandydatom oferujemy:

  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • logikę i pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek