Kierowca międzynarodowy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. , Array

Kierowca międzynarodowy Miejsce pracy: , Holandia Nr ref.: Kierowca C+E Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przewóz, załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych do klienta na terenie UE

Wymagania:

  • pracę w systemie 3/1 lub 2/1
  • umowę o pracę
  • kilkutygodniowe profesjonalne szkolenie dla kierowców w Holandii (pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania i wyżywienia)
  • wynagrodzenie w wysokości ok. 7000- 9000 zł netto

Oferujemy:

  • prawo jazdy kategorii C+E z wbitym kodem 95
  • pozostałe dokumenty: świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne; karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności
  • minimum 2-letnie doświadczenie na większych zestawach

Baza: Żary