Specjalista ds. Sprzedaży - branża reklamowa

HR.PL , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Obowiązki:
Pozyskiwanie klientów, spotkania handlowe.
Redagowanie ofert handlowych.
Pilotaż realizacji zamówień.
Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klienta.
Analiza potrzeb zakupowych klienta.
Consulting.

Wymagania:
Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej BTL.
Znajomość branży reklamowej (specyfika, dostawcy, optymalne źródła zakupu, umiejętności negocjacyjne).
Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny Doświadczenie w pracy z CRM.
Znajomość nowoczesnych technik komunikacji.
Prawo jazdy kat.B.
Umiejętność szybkiej analizy danych.
Determinacja w osiąganiu planów sprzedażowych.
Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:
Zadaniowy czas pracy.
Stabilne zatrudnienie.
Wynagrodzenie prowizyjne.
Samochód służbowy, telefon, laptop, ubezpieczenie.
Możliwość rozwoju.