Elastyczny grafik, a do tego wypłata co dwa tygodnie!

Call Center Inter Galactica , Częstochowa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Uczysz się? Studiujesz? Chcesz znaleźć pracę, która pozwoli Ci pogodzić wszystkie Twoje zajęcia?

Dołącz do nas!

Zadania:
- telefoniczna obsługa klientów,
- telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
- budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę.

Wymagamy:
- podstawowej znajomości obsługi komputera,
- sprawnego posługiwania się językiem ojczystym,
- zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań,
- mile widziane doświadczenie (nie jest to warunek konieczny, oferujemy pakiet wdrożeniowy).

Oferujemy:
- gwarantowaną stawkę za godzinę;
- dodatkowe wynagrodzenie - wysokie premie;
- grafik dopasowany do trybu edukacji;
- kartę rabatową i świeże owoce,
- oddział w centrum Częstochowy (al. NMP 12d, D.H. SEKA),
- fajną atmosferę – w zgranym zespole.

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wysłanie CV.