Przedstawiciel Handlowy

Marspol Grupa S.A. , Radom

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wymagania

• Wykształcenie średnie
• Doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG
• Znajomość rynku artykułów spożywczych
• Obsługa pakietu MS Office
• Prawa jazdy kat. B
• Umiejętność współpracy z Klientem w terenie
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Wysoka kultura osobista

Obowiązki

• Realizacja założonego planu sprzedaży
• Prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
• Budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji z klientami
• Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy

• Ambitną i rozwojową pracę u Pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system premiowy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
• Możliwość wykupienia karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego / NNW / dla dzieci pracowników

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

alina.kuzniar@marspol.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”