Przedstawiciel Handlowy

Bać- Pol S.A. , Wrocław

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wymagania

• Wykształcenie średnie
• 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG
• Znajomość rynku artykułów spożywczych
• Znajomości obsługi komputera
• Prawa jazdy kat. B
• Umiejętność współpracy z klientem w terenie

Obowiązki

• Realizacja założonego planu sprzedaży
• Budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji z klientami
• Dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie
• Możliwość skorzystania z Karty Multisport
• Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:
rekrutacja@bacpol.com.pl

Prosimy dopisać nazwę stanowiska w tytule poczty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”