Kierownik Oddziału - Opole

Human Resources Poland Sp z o.o. , Array

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kierownik Oddziału - Opole Miejsce pracy: opolskie, Polska Nr ref.: KIEROWNIK/OPOLE Branża: - Administracja biurowa - Marketing - Sprzedaż - Zarządzanie biurem i administracją - Marketing handlowy - Zarządzanie marką - Zarządzanie marketingiem - Zarządzanie produktem - Motoryzacja / Transport Forma zatrudnienia: pełen etat

Opis stanowiska:

  • Wdrożenie oraz stosowanie jak najwyższych standardów obsługi klienta oraz sprzedaży oferowanych przez firmę produktów (branża oponiarska),
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Zarządzanie oraz motywowanie podległego zespołu: m.in. przedstawiciele handlowi oraz mechanicy,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami.
  • Negocjowanie warunków umów handlowych.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku zarządzającym przynajmniej kilkuosobowym zespołem,
  • Umiejętność motywowania oraz prowadzenia podległego zespołu,
  • Łatwość wdrażania działań mających na celu wprowadzenie jak najwyższego standardu obsługi klienta oraz sprzedaży oferowanych artykułów,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz prowizje i premie,
  • Dopłaty do kart benefitowych oraz ubezpieczenie w bardzo atrakcyjnej cenie,
  • Praca w nowo wybudowanym obiekcie o wysokim standardzie.