Handlowiec stacjonarny z j. czeskim lub słowackim

Talent Select , Gliwice

Firma, oferująca swoje produkty agencjom reklamowym poszukuje kandydatów na stanowisko: Handlowiec stacjonarny z językiem czeskim. Klientami firmy są agencje reklamowe, drukarnie, oraz działy marketingu docelowych klientów. Poszukujemy kogoś komu sprawia przyjemność codzienna rozmowa z ludźmi i wie jak rozmawiać, aby zainteresować sobą i produktem. Jeżeli lubisz nowe wyzwania, jesteś nastawiony na osiągnięcie wyznaczonych celów, aplikuj już teraz. Wesprzyj zespół swoimi umiejętnościami i motywacją, bo sukces firmy, to sukces pracowników!

Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?
• pozyskiwanie nowych klientów i obsługę dotychczasowych
• przygotowywanie ofert handlowych,
• negocjowanie warunków współpracy,
• koordynowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
• współpraca w zespole sprzedażowym i z innymi działami firmy,

Jeżeli:
• biegle posługujesz się językiem czeskim lub słowackim i komunikacja nie sprawia Ci problemu
• samodzielnie zarządzasz swoim dniem pracy,
• budujesz długotrwałe relacje oraz motywujesz się do osiągania zamierzonych celów
• posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
• sprawnie obsługujesz komputer
to czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.

+Znajomość innych języków obcych będzie Twoim dodatkowym plusem: angielski, niemiecki, węgierski, bułgarski, etc.

Co możemy Tobie zaoferować?

• codzienną pracę z językiem czeskim i dalsze podnoszenie umiejętności w tym zakresie
• pracę w bardzo przyjaznym i energicznym zespole,
• codzienną dawkę motywacji
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• stałe wynagrodzenie podstawowe + motywujące premie zgodne z wynikami pracy,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• jesteśmy liderem na rynku o stabilnej pozycji i dobrej renomie,
• pracownikom oferujemy dostęp do szkoleń, umożliwiamy rozwój kompetencji,
• jasno definiujemy zadania,
• stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku, 8.00-16.00)

Zainteresowany? Prześlij swoje CV za pośrednictwem portalu