Specjalista ds. Sprzedaży

HR.PL , Poznań

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem specjalistycznego, tekstylnego, czyściwa odnawialnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Region wykonywanej pracy: Luboń (wielkopolskie)

Obowiązki:

-Samodzielne wyszukiwanie potencjalnych klientów z wewnętrznej bazy danych, jak również w Internecie
-Umawianie przedstawiciela handlowego na spotkania w celu prezentacji produktu
-Uzupełnianie wewnętrznego programu komputerowego
-Zarządzanie terminarzem przedstawiciela handlowego/ sprawna koordynacja terminów
-Prace administracyjne

Wymagania:

- ok. 3-letnie doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta/ sprzedaży przez telefon
-Umiejętność pracy w zespole
-Umiejętność organizacji pracy własnej
-Sprawne poruszanie się po Internecie
-Znajomość oprogramowania MS Office, Exel, Outlook, mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów CRM

Oferujemy:

-Atrakcyjne warunki pracy (pełny etat, podstawa + system prowizyjny)
-Niezbędne narzędzia pracy
-Możliwość stałego rozwoju zawodowego
-Prywatna opieka medyczna
-Pakiet Multisport
-Polisa na życie