Asystent/ka ds. Zakupów i Logistyki (mikrobiologia)

Recruitment Solutions , Poznań

Dla dynamicznie rozwijającej się firmy o profilu handlowym z branży mikrobiologii i biochemii, do pracy na stałe pilnie poszukujemy zmotywowanych i odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Asystent/ ka ds. Zakupów i Logistyki
Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania to:

- koordynacja procesów dostaw i zamówień
- budowanie relacji z wybranymi dostawcami poprzez negocjowanie warunków umowy, rejestrowanie informacji dot. dostawców, cen, warunków kontraktu, reklamacji etc.
- prowadzenie działalności z zakresu redukcji kosztów, włączając w to renegocjacje z dostawcami (ceny, terminy dostaw), zbieranie informacji dot. nowych potencjalnych dostawców i produktów
- koordynowanie komunikacji Sprzedaż - Magazyn
- bieżąca organizacja dostaw, transportu w tym: analiza i odpowiedzialność za utrzymanie kosztów transportu na odpowiednim poziomie, negocjowanie cen z dostawcami
- analiza i dbałość o zapewnienie terminowości dostaw
- bieżące kontakty z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
- raportowanie do przełożonych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- wykształcenie wyższe, kierunkowe (mikrobiologia, biologia, biotechnologia lub pokrewne)
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dziale zakupów i/lub logistyki
- praktyczna wiedza z zakresu logistyki dostaw oraz procesów zaopatrzenia
- umiejętność prowadzenie negocjacji z dostawcami
- umiejętność pracy samodzielnej, jak i zespołowej
- dobra/ bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
- komunikatywność, zdolności interpersonalne, zdolności negocjacyjne
- zdyscyplinowanie, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialne podejście do pracy
- niekonfliktowa natura

Nasz Klient oferuje:

- stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w swojej branży
- odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat)
- motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia + benefity)

Jeśli jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej i pragniesz dołączyć do grona pasjonatów swojej pracy, a przy tym solidnego pracodawcy, nie zwlekaj z przesłaniem CV - oferta pracy od zaraz!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH14/17RS w tytule e-maila.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: kh@recruitmentsolutions.pl

Dane kontaktowe:
Recruitment Solutions
Krystyna Hołoga
ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004