Specjalista ds. eksportu

Personika Doradztwo Personalne Anywhere)

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Personika to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku, posiadamy certyfikat potwierdzający wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 1255 jako agencja doradztwa personalnego i nr 1255/2 jako agencja pracy.

Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu miejsce pracy - okolice Puław.

Naszym Klientem jest firma, która rozpoczęła swoja działalność na rynku Polski w 1992r. Firma jest częścią francuskiej grupy – europejskiego lidera rynku owocowego.

Zakres obowiązków:
• Utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi partnerami zagranicznymi
i krajowymi
• Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z odbiorcami i dostawcami krajowymi i zagranicznymi
• Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją niezbędną do zrealizowania transakcji
• Przygotowywanie ofert handlowych i cenników oraz prowadzenie dokumentacji handlowej
• Bieżącą analizę sprzedaży
• Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz z wykorzystaniem programów Excel i PowerPoint
• Monitorowanie i analizę danych rynkowych dot. klientów, konkurencji, oferty produktowej
• Koordynację dostaw i wysyłek do odbiorców zagranicznych i krajowych
• Tłumaczenia ustne i pisemne

Wymagania:
• Dobrej znajomości języka francuskiego w mowie i w piśmie
• Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Doświadczenie w kontaktach handlowych z firmami zagranicznymi będzie dodatkowym atutem
• Umiejętności negocjacyjnych
• Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
• Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji – CV na adres email: personika@personika.com.pl.

Informacji dodatkowych udzielamy pod numerem telefonu:
604 – 188 – 774

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dniar. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."