Przedstawiciel Handlowy

Human Resources Poland , Gdańsk

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Opis stanowiska:

- Kompleksowa obsługa Klienta, zgodna z polityką firmy
- Podejmowanie działań handlowych niezbędnych dla utrzymania i zwiększania sprzedaży
- Realizacja planów sprzedażowych
- Pozyskiwanie nowych potencjalnych Klientów
organizacja oraz aktywny udział w szkoleniach, imprezach targowych oraz konferencjach
- Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych

Wymagania:

- Mile widziana znajomość branży medycznej lub FCMG
- Doświadczenie na stanowisku handlowym
- Umiejętność planowania i organizowania swoich działań w terenie
- Zdolności negocjacyjne
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej firmie
- Umowę o pracę
- Pracę w czołowej firmie w branży z ugruntowaną pozycją na rynku
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet, itp.)