Sprzedawca - Dział RTV/AGD

Auchan , Bielany Wrocławskie

Sprzedawca - Dział RTV/AGD Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Branża: - Obsługa klienta/Call Center - Sprzedaż

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Nasza gwarancja

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera
  • Wzajemny szacunek

Od nas dostajesz

  • Możliwość doradzania i polecania klientom najlepszych dla nich produktów,
  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu,
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach,
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata.

W zamian za:

  • Dobre rozeznanie w obszarze sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Nastawienie na współpracę i dzielenie się wiedzą w zakresie produktów,
  • Otwartość na potrzeby klienta,
  • Zamiłowanie do elektroniki.

Twoje zadania na co dzień:

  • Profesjonalna obsługa klienta dbając o dobre relacje,
  • Doradzanie klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb,
  • Dbałość o produkty i ich oznaczenia.

Pozostałe oferty Auchan

Pracownik Hali - Dział Ryby / Mrożonki, Warszawa

Pracownik Działu Przyjęcia Towaru, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Sprzedawca - Dział RTV/AGD, Bielany Wrocławskie