Protetyk słuchu

Randstad Polska , Konin

Protetyk słuchu Miejsce pracy: Konin (wielkopolskie) Nr ref.: 45776

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

protetyk słuchu

Zakres obowiązków:

  • dopasowywanie i sprzedaż rozwiązań poprawiających słyszenie
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • obsługa posprzedażowa Klientów
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe/gotowość do kształcenia w tym kierunku
  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta
  • wysoka komunikatywność, otwartość
  • umiejętność budowania relacji biznesowych
  • samodzielność w działaniu

Oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)