Specjalista ds. Floor Planningu

Duży Ben , Komorniki

Specjalista ds. Floor Planningu Miejsce pracy: Komorniki (wielkopolskie) Branża: - Marketing/Reklama/Public Relations - Sprzedaż

Duży Ben to nowoczesna sieć sklepów z alkoholem i asortymentem powiązanym.

Tu kupisz nie tylko alkohole, ale także dobierzesz przekąski, napoje oraz akcesoria i zestawy prezentowe. U nas znajdziesz fachową obsługę, przepisy na drinki i porady miksologiczne. Oferujemy też nowości takie jak świeże piwo z nalewaka czy automat do próbowania wina, a także własne koktajle zrobione w sklepie – a to dopiero początek rewolucji!

Aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie zadania związane z pozycjonowaniem i wizualizacją towarów w naszych sklepach. Jeśli lubisz budować rzeczy wykraczające poza schemat i chcesz się rozwijać w branży alkoholowej być może czekamy właśnie na Ciebie!

Kluczowe zadania:

  • Tworzenie planogramów dla już istniejących oraz nowych sklepów sieci Duży Ben
  • Zaprojektowanie i stworzenie biblioteki produktowej wykorzystywanej w przygotowywaniu floorplanów
  • Bieżąca praca koncepcyjna nad udoskonalaniem istniejących ekspozycji, w tym przygotowywanie planów ekspozycji sezonowych
  • Monitorowanie (wspólnie z działem sprzedaży) realizacji założeń merchandisindowych w sklepach
  • Tworzenie bieżących analiz w zakresie merchandisingu i działań marketingowych
  • Wsparcie w działaniach trade marketingowych, kontakt z podwykonawcami
  • Bieżąca analiza rynku i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań merchandisingowych

Idealny kandydat powinien:

  • Mieć doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z merchandisingiem towarów (tworzenie planogramów, pozycjonowanie towarów na półkach i wizualizacji sklepów), najchętniej w branży FMCG
  • Biegle posługiwać się programem do przygotowywania floorplanów (np. Apollo, Spaceman, Space Planning), preferowany JDA
  • Posługiwać się Excelem w stopniu zaawansowanym
  • Być osobą otwartą, bardzo komunikatywną, nastawioną na współpracę z innymi ludźmi i poszukiwanie rozwiązań

 Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość i pasja do kategorii alkoholu i kultury jego spożywania

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Pracę przy innowacyjnym projekcie, który zmienia rynek alkoholu w Polsce
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i możliwość realnego zmieniania otaczającej rzeczywistości
  • Możliwość obserwacji efektów swoich działań w sklepach i bycia częścią tworzącej się, pierwszej ogólnopolskiej sieci sklepów z alkoholem
  • O formalności, narzędzia pracy i dodatkowe benefity nie musisz się martwić – oferujemy umowę o pracę, stacjonarne miejsce pracy w Komornikach k. Poznania oraz wiele korzyści pozapłacowych
  • Poznaj nas na www.duzyben.pl i naszym fanpage!

Nasza oferta jest niestandardowa i takich właśnie osób poszukujemy, jeśli czujesz, że Twoja osoba pasuje do nas, nie czekaj i wyślij swoje cv!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.