Specjalista ds. procesu zamówień z językiem niemieckim

G-Force Sp. z o.o. , Kraków

Specjalista ds. procesu zamówień z językiem niemieckim Miejsce pracy: Kraków (małopolskie) Nr ref.: KR/GER/CS Branża: - Administracja biurowa - Obsługa klienta/Call Center Umiejętności: - Wsparcie klienta - Utrzymanie relacji - Budowanie relacji z klientem - Obsługa klienta - Umiejętność budowania relacji z ludźmi - Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zakres obowiązków:

  • Bieżący kontakt i opieka nad Klientem międzynarodowym
  • Koordynacja procesu i terminów realizowanych zamówień
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania wobec Kandydata:

  • Znajomość j. niemieckiego od poziomu B2
  • Znajomość j. angielskiego od poziom B1
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Nie wymagamy doświadczenia :)

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, karty lunchowe, dofinansowanie do kursów językowych)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku