Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

G-Force Sp. z o.o. , Zabierzów

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego Miejsce pracy: Zabierzów (małopolskie) Nr ref.: HD/GER/KRK Branża: - Doradztwo/Konsulting - Obsługa klienta/Call Center Umiejętności: - Call Center - Obsługa klienta zagranicznego, - Telefoniczna obsługa klientów - Aktywna sprzedaż i obsługa klienta - Obsługa klienta B2B - Obsługa klienta indywidualnego - Telefoniczna i mailowa obsługa klienta - Obsługa klienta - profesjonalna obsługa klienta, techniki sprzedaży i negocjacji - Profesjonalna sprzedaż i obsługa klienta

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  •     wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach
  •     prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków
  •     kompleksowe rozwiązywanie problemów oraz ich dokumentowanie
  •     współpracę z dostawcami usług IT i firmami serwisującymi

Wymagania wobec Kandydata:

  •     bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (od poziomu B2)
  •     bardzo dobra znajomość języka angielskiego (od poziomu B2)
  •     umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  •     komunikatywność
  •     umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  •     umowę o pracę
  •     szkolenia
  •     pracę w międzynarodowym środowisku
  •     pakiet benefitów