Marketing Manager w marce Mohito

LPP S.A. , Kraków

Marketing Manager w marce Mohito Miejsce pracy: Kraków (małopolskie) Branża: - Marketing/Reklama/Public Relations - Sprzedaż Umiejętności: - Marketing - zarządzanie marketingiem - Strategia marketingowa - Komunikacja Marketingowa - Zarządzanie zespołem

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współtworzenie i realizacja strategii marki Mohito w Polsce i zagranicą (współpraca z Dyrektorem Sprzedaży),
  • Tworzenie i realizacja rocznych planów marketingowych marki,
  • Zarządzanie budżetem marketingowym marki,
  • Operacyjny nadzór nad realizowanymi działaniami marketingowymi marki na rynku polskim i rynkach zagranicznych,
  • Zarządzanie zespołem marketingu marki Mohito,
  • Kreatywne, innowacyjne i nieszablonowe podejście do strategii komunikacji, w tym komunikacji on-line,
  • Zarzadzanie komunikacją w sieci sklepów Mohito - nadzór nad tworzeniem witryn sklepowych oraz POSami w sklepach,
  • Nadzór nad produkcją sesji fotograficznych, tworzeniem kampanii reklamowych, z wykorzystaniem nowoczesnych mediów,
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i domami mediowymi,
  • Prowadzenie działań prosprzedażowych w punktach sprzedaży,
  • Prowadzenie badań konsumenckich.

WYMAGANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim w marketingu. Mile widziane doświadczenie w tej samej lub pokrewnej branży (fashion, kosmetyki, retail, e-commerce),
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i w budowaniu silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Identyfikacja z branżą fashion lub pasja i entuzjazm do rozwoju w tym kierunku,
  • Duża otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań,
  • Kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,
  • Doskonałe umiejętności: komunikacyjne, negocjacyjne i przywódcze,
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość kreowania strategii marketingowej marki,
  • Ciekawą pracę w zaangażowanym, kreatywnym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego,
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych salonów).

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).