Junior Business Development Consultant

361742271 , Warszawa

Junior Business Development Consultant Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Branża: - Obsługa klienta/Call Center - Sprzedaż Umiejętności: - Telefoniczna obsługa Klienta - Telefoniczna obsługa klientów - sprzedaż telefoniczna - Aktywna sprzedaż i obsługa klienta - Obsługa klienta indywidualnego - Telefoniczna i mailowa obsługa klienta - Sprzedaż - Obsługa klienta - Znajomość technik sprzedaży i obsługi Klienta.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy od ponad 2 lat zmieniają sposób nauki języka angielskiego! Naszym klientom oferujemy efektywną naukę z lektorami z całego świata, z dowolnego miejsca na świecie.

Opis stanowiska:

Szukamy Junior Business Development Consultantów, którzy chcą się rozwijać sprzedażowo i prowadzić rozmowy telefoniczne z naszymi przyszłymi klientami (w Polsce).
Sami nie lubimy odbierać niechcianych połączeń z call center i słuchać skryptów o “wyjątkowej ofercie”.
Dlatego u nas wygląda to zupełnie inaczej!

U nas będziesz odpowiedzialny za:

  • prowadzenie rozmów biznesowych (kanałem telefonicznym) z potencjalnymi klientami, badanie i analizę ich potrzeb, proponowanie najlepszych rozwiązań,
  • obsługę otrzymanych klientów - tylko tych, którzy sami wyrazili zainteresowanie naszymi usługami,
  • doradzanie w zakresie produktu, który otwiera przed ludźmi nowe możliwości! Więcej przeczytasz tutaj: https://www.fluentbe.com/o-nas/
  • pracę na celach sprzedażowych

Co jest bardzo ważne? Nie pracujemy jak w call center! Prowadzisz rozmowy biznesowe tylko z osobami, które proszą o kontakt.

Jeśli:

  • masz za sobą pierwsze doświadczenie w sprzedaży/doradztwie klienta i po prostu to lubisz,
  • jesteś kreatywny i szybko się uczysz,
  • potrafisz uważnie słuchać, wiesz co to badanie potrzeb klienta i umiesz wczuć się w sytuację rozmówcy,
  • masz miły i energiczny głos

Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Podstawę (2000-2500 zł netto) + system prowizyjny
  • Prowizje nie mają górnych limitów - wysokie przelewy za wysokie wyniki
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu - jak najbardziej)
  • Zadaniowy tryb pracy - liczą się Twoje wyniki, a nie ilość przepracowanych godzin,
  • System szkoleń i warsztatów doskonalących Twoje umiejętności sprzedażowe
  • Bezpłatne zajęcia języka angielskiego,
  • Fajne biuro w centrum Warszawy
  • Kreowanie swojej kariery w międzynarodowej firmie (zespół się rozrasta = wiele możliwości rozwoju),
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon komórkowy z nielimitowanymi połączeniami (również prywatnie).

Jeśli wydaje Ci się, że to praca dla Ciebie - kliknij przycisk “Aplikuj”
Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!