Doradca klienta biznesowego

mBank , Bydgoszcz

Doradca klienta biznesowego Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Nr ref.: KHE/076/0617 Branża: - Finanse/Ekonomia - Sprzedaż Umiejętności: - Doradztwo finansowe - sprzedaż usług finansowych - Aktywna sprzedaż i obsługa klienta - sprzedaż produktów finansowych - sprzedaż produktów bankowych - sprzedaż produktów bankowych. - Zarządzanie Portfelem Klientów - Obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego - Sprzedaż - Obsługa klienta - Sprzedaż bezpośrednia - bankowość - profesjonalna obsługa klienta biznesowego - Business Sale

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów firmowych (z ukierunkowaniem na Klientów na pełnej księgowości) oraz nawiązywanie długofalowych relacji
  • doradztwo i kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych (konta, kredyty, leasing)
  • realizacja planów sprzedażowych z obszaru koordynowanej linii produktowej
  • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klienta
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz realizacja strategii marketingowej mBanku

Oczekujemy:

  • ugruntowanego doświadczenia w sprzedaży produktów bankowych dedykowanych Klientowi firmowemu
  • doświadczenia w zakresie pozyskiwania i obsługi Klientów firmowych
  • wykształcenia wyższego w obszarze bankowości i finansów lub kierunków pokrewnych
  • doskonałej znajomości lokalnego rynku biznesowego
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi MS Office i internetu
  • umiejętności identyfikacji potrzeb Klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu / usługi
  • zaangażowania i zorientowania na cel
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju swoich kompetencji oraz dalszej nauki w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną i inspirująca atmosfera pracy, z poszanowaniem idei work-life balance
  • benefity płacowe oraz pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy)