Doradca ds. leasingu

mBank , Olsztyn

Doradca ds. leasingu Miejsce pracy: Olsztyn (warmińsko-mazurskie) Nr ref.: KHE/075/0617 Branża: - Finanse/Ekonomia - Sprzedaż Umiejętności: - Negocjacje - Pozyskiwanie klientów - Leasing - Sprzedaż - Negocjacje z klientami - Umiejętności sprzedaży

Opis stanowiska pracy:

  • sprzedaż usług leasingowych
  • obsługa klientów bankowych w zakresie leasingu oraz dodatkowe pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z dostawcami
  • wyszukiwanie potencjalnych vendorów
  • kompletowanie oraz koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert, umów leasingu i sprzedaży
  • informowanie klientów o warunkach i zasadach zawierania umów leasingowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne), mile widziane również osoby w trakcie ostatnich lat studiów
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży zdobyte w banku lub innej instytucji finansowej (szczególnym atutem będzie doświadczenie w obszarze leasingu)
  • wiedza z zakresu bankowości, finansów przedsiębiorstw, oraz zakresu prawa cywilnego i handlowego
  • znajomość rynku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności sprzedażowe
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy

Naszym Doradcom oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o własną działalność  gospodarczą
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • atrakcyjna forma rozliczenia współpracy
  • brand instytucji o ugruntowanej pozycji rynkowej z ofertą produktową na najwyższym poziomie (mLeasing Sp. z o.o.)