Dla Studentów i Uczniów - praca dorywcza.

Call Center Inter Galactica , Częstochowa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Klienta.

Lokalizacja: Częstochowa (Śródmieście)

Oferujemy:
- prace w elastycznym wymiarze godzin ( I lub II zmiana )
- wynagrodzenie zawsze na czas 7 i 21 każdego miesiąca (tak, co dwa tygodnie!)
- rewelacyjny system premiowy i motywacyjny, który znacznie podniesie Twoje wynagrodzenie
- realne możliwości rozwoju na stanowiska takiej jak HR Specjalista, Trener lub Manager
- profesjonalne szkolenie wdrożeniowe zakończone Certyfikatem

DODATKOWO otrzymasz:
- świeże owoce dostarczane dwa razy w tygodniu
- kartę rabatową do lokali gastronomicznych w Częstochowie
- muzykę dostępną podczas wykonywanej pracy
- wiele konkursów z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi

Oczekujemy:
- umiejętności obsługi komputera w stopniu podstawowym
- komunikatywności na dobrym poziomie

Twoje zadania:
- negocjowanie
- informowanie
- sprzedaż

Wyślij swoje CV na hr-czestochowa@ccig.pl. Skontaktuj się z nami pod numerem 34 399 19 01 .

Pozostałe oferty Call Center Inter Galactica

Konsultant Telefoniczny - podstawa + premia ELASTYCZNY GRAFIK, Częstochowa

Szkolenie od zaraz! Praca od 25 września., Częstochowa

Praca w Call Center Inter Galactica!, Częstochowa

Specjalnie dla studentów!, Częstochowa

Zostań Wilkiem z Wall Street w naszym Call Center!, Częstochowa

→ Nie masz CV? Stórz je w naszym kreatorze za darmo i bez rejestracji.

Anty SPAM