Business Development Manager (sektor telekomunikacyjny)

Comarch SA , Kraków

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wymagania:

wykształcenie wyższe ekonomiczne/techniczne
umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji
bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
bardzo dobra organizacja pracy
dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

Obowiązki:

nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy
pozyskiwanie nowych klientów w Europie wśród operatorów telekomunikacyjnych
bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy Kluczowych Klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.